WWE Rolinis forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WWE Rolinis forumas

Sveiki cia galesite zaisit wwe zaidima
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Adam isejimas

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 3:17 pm

Uzgroja ''You Think You Know Me''Ir ateina Edge i ringa nuliudes su WWE Tag Team Titulu Ir sako:
-Sis mano Postas paskutinis as dauiau nebekovosiu,buvo zmoniu kuriem patikau bet buvo ir tokiu kurie nekente manes ir as apsipredziau padesiu tiem zmonem kurie manes nekente ir iseisiu is sito forumo as tik noriu kad dabar ateitu zmones kuriem as patikau noriu paziuret kurie buvo man kaip ''draugai'' Jei tokiu yra.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 3:20 pm

as
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 3:21 pm

as
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 3:22 pm

Buves.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 3:30 pm

Čia rimtai tu išeini?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 4:07 pm

Adam Copeland rašo:
Uzgroja ''You Think You Know Me''Ir ateina Edge i ringa nuliudes su WWE Tag Team Titulu Ir sako:
-Sis mano Postas paskutinis as dauiau nebekovosiu,buvo zmoniu kuriem patikau bet buvo ir tokiu kurie nekente manes ir as apsipredziau padesiu tiem zmonem kurie manes nekente ir iseisiu is sito forumo as tik noriu kad dabar ateitu zmones kuriem as patikau noriu paziuret kurie buvo man kaip ''draugai'' Jei tokiu yra.
As taves nelaikiau draugu bet nebuvai man ir priesas.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 5:59 pm

As gaila kad isejai Sad
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 7:37 pm

The Undertaker rašo:
Čia rimtai tu išeini?
Aha gali istrynt sita Acc?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 8:54 pm

Neiseik gi cia visi turi priesu ir draugu na acc nenoriu trint nes jia dar kada nors sugrysi edge tai jia istrnsi kas kitas prisiregisn edge ir viskas Sad
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitimePir. 04 07, 2008 3:01 pm

Betai nezinau as nenoriu kaip randy kaip tragiskai iseit poto gryzt No
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitimePir. 04 07, 2008 4:10 pm

Man jau atsibodo se aktyvium buti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Adam isejimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Adam isejimas   Adam isejimas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Adam isejimas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
WWE Rolinis forumas :: Lygos:Raw :: Ringas-
Pereiti į: