WWE Rolinis forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WWE Rolinis forumas

Sveiki cia galesite zaisit wwe zaidima
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ar tikit vaiduokliai?

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:17 pm

Ar tikit vaiduokliais as taine bet pas mane namuose dedasi keisti dalykai Sad
Atgal į viršų Go down
Shawn Michaels

Shawn Michaels


Pranešimų skaičius : 842
Join date : 2008-03-29
Miestas : San Antonio,Texas

Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:19 pm

Kokie dalykai?Vaiduokliai gyvena.Na aš gal tikiu netikiu nzn Very Happy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:20 pm

Nežianu asnaktim nemiegu tai krc blt kėde nuvirto nx paveikslas irgi garsai keisti kartais isigastu
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:24 pm

krc pas mus naktim tai uzuolaidas traukioje Crying or Very sad tai irgi beveik visa nakti nemiegu pale arba pagalves numeta ant zemes affraid
Atgal į viršų Go down
Shawn Michaels

Shawn Michaels


Pranešimų skaičius : 842
Join date : 2008-03-29
Miestas : San Antonio,Texas

Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:25 pm

Viena karta kaip man buvo 5 metai mane kazkas buvo pasijeima ir kazka dare man cia rimtai as nemeluoju
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:27 pm

Shawn Michaels rašo:
Viena karta kaip man buvo 5 metai mane kazkas buvo pasijeima ir kazka dare man cia rimtai as nemeluoju
LUZAU XD
Atgal į viršų Go down
Shawn Michaels

Shawn Michaels


Pranešimų skaičius : 842
Join date : 2008-03-29
Miestas : San Antonio,Texas

Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:28 pm

na netikek is kur zinai ar yra vaiduokliai ar nera
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:31 pm

Mano dedes pazystamas mato vaiduoklius ir girdi sako nelabai geras jausmas
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:35 pm

Tikiu visu 100%.Mano seimoje ne karta buvo susidurimu su vaiduokliais bet mes draugiskai ppasydavome ju iseiti ir jie pasisalindavo ir iki siol gyvename ramiai(tfu tfu tfu kad tik neprisisnekeciau)
Atgal į viršų Go down
Shawn Michaels

Shawn Michaels


Pranešimų skaičius : 842
Join date : 2008-03-29
Miestas : San Antonio,Texas

Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:36 pm

Nu tai vaiduokliai yra cia taip aisku
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:39 pm

Atgal į viršų Go down
Shawn Michaels

Shawn Michaels


Pranešimų skaičius : 842
Join date : 2008-03-29
Miestas : San Antonio,Texas

Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:40 pm

Kas cia geriau pasakyk nes bijau ziureti hipno
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:41 pm

as isvis neziuresiu nes bijau Sad
Atgal į viršų Go down
Shawn Michaels

Shawn Michaels


Pranešimų skaičius : 842
Join date : 2008-03-29
Miestas : San Antonio,Texas

Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:42 pm

as ziuriu rodo kapinese vaiduokli iskart isiungiau
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:46 pm

As irgi tikiu 100%.Kaip per ta laida per elanka vaiduokliu medziotojai kaip ten tai senuosiose ir dideliose namuose buna tu vaiduokliu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:46 pm

Ech kokie bailiukai Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:46 pm

as dar nei karto nežejau tos laidos nes kai einu miegot man sapnuojasi ir atsikesliu ankty tada atrodo jau kambary kur vaiduoklis Sad
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:48 pm

Trish Stratus rašo:
Patariu vakare neziureti
https://www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8
As ijau zieti iskart viena aky usidengu.
Atgal į viršų Go down
Shawn Michaels

Shawn Michaels


Pranešimų skaičius : 842
Join date : 2008-03-29
Miestas : San Antonio,Texas

Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:49 pm

Na as nenoriu ziureeti tu vaiduokliu poto gali psichika paveikti.Ir minciu kyla visokiu
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:52 pm

Aha...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:54 pm

Randy jei paziuretum abiem akytem nebutu taip jau ir baisu Wink
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 2:56 pm

Bet as bijau man reik kokio draugo. Neutral
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 3:03 pm

Dw pazekit sita https://www.youtube.com/watch?v=fK_PdV7HLOA nieko baisaus nera. Wink
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 3:03 pm

jei galeciua pabuciau salia bet deja negaliu
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitimeSk. 03 30, 2008 3:03 pm

pzdc klipas Shocked wc
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ar tikit vaiduokliai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar tikit vaiduokliai?   Ar tikit vaiduokliai? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ar tikit vaiduokliai?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ar tikit ateiviais
» Ar tikit Dievu

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
WWE Rolinis forumas :: Realybė :: Paplepėkim....-
Pereiti į: